GPS & MAPOVÉ CENTRUM
Martinská 4, Plzeň
Tel.: 704 037 205

Provozní doba:
Po-Pá: 7:00 – 18:00
So: 8:00 – 12:00

GPS:
N 49° 44' 38.97"
E 13° 22' 39.03"

Přihlášení:

VÝBĚR ZBOŽÍ

Řadit podle: Názvu zboží Katalogového čísla Zboží na skladě Ceny

Sygic GPS Navigation

AKCE!! Sygic GPS Navigation je profesionální navigační aplikace, který všechno mění - sdílené dopravních informace* o problémech, které snižují plynulost dopravy v reálném čase, jako jsou dopravní nehody, kolony, výrazná či mírná zpomalení, dopravní nehody či práce na silnici, plánování trasy s více zastávkami a mezicíli, aktuální rychlost a zobrazení rychlostního omezení, intuitivní interakce s body zájmu, průvodce městy z Wikipedie, detekce směru užívající kompas... To vše a mnohé další naleznete na vylepšené verzi aplikace MobileMaps 2010. Licence aplikace je vztažena na konkrétní zařízení, tzn. v tomto případě na konkrétní telefon. V případě ztráty telefonu/krádeže nelze licenci změnit. Funkce Automatické přizpůsobení vysokému rozlišení Multitasking Hardwarové 3D renderování Integrace do audio systému vozu prostřednictvím rozhraní Bluetooth nebo kabelu Automatická rotace obrazovky prostřednictvím akcelerometru Detekce směru užívající kompas Podpora více dotyků pro snadnější přecházení mapami Aktualizace Software ZDARMA Aktivace + instalace aplikace 300,- Kč. Vlastnosti Navigační aplikace s hlasovým vedením. Plánování trasy s více zastávkami s mezi cíli. Měření rychlosti a zobrazení rychlostního omezení a zvukové varování. Intuitivní interakce s body zájmu. Průvodci městy od prémiových provozovatelů a z Wikipedie. Asistent jízdních pruhů Přátelé na mapě. Sdílení stavů určujících polohu na Facebooku. 2D/3D zobrazení měst a krajiny. Detekce směru užívající kompas. Statistiky ujetých tras a profilů převýšení v Cestovním deníku. * Dopravní informace v Evropě a Austrálii v reálném čase (dostupné k předplacení). Sygic GPS Navigation trial verze: 1. Stáhnout Sygic GPS Navigation z Android App Market. 2. Stáhnout mapy, které potřebujete. 3. Aplikace se spustí v 7mi denním trial módu. Celoživotní licence: 1. Zakoupit voucher s aktivačním kódem. 2. Vybrat mapy států, update na traffic, atd. 3. Stáhnout Sygic GPS Navigation z Android App Market. 4. Po spuštění Sygic GPS Navigation vložit aktivační kód. 5. Kapacita potřebná k instalaci - 250MB. Kompatibilita Sygic GPS Navigation je kompatibilní s Android 2.x (HTC, Sony Ericsson, Samsung, LG, Dell, Motorola, atd.).

Obj. číslo: AURA

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Sygic 

Dostupnost: týden

Cena: 899,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT Severní Amerika - pouze Kanada, microSD/SD

Mapa edice CityNavigator Severní Amerika NT předehrané na datové kartě (microSD/SD). Karta obsahuje navigační mapu Kanady a hraničních států USA. Mapa nabízí plné pokrytí sítí silnic a ulic včetně možnosti vyhledání adresy. Mapu není nutné instalovat, funguje po vložení do paměťového slotu navigace. Vhodné pro kompatibilní automobilové i outdoorové navigace. Data na kartě nelze aktualizovat. Pro získání nové/aktualizované verze mapy je potřeba zakoupit novou předehranou mapu na datové kartě.

Obj. číslo: 010-10966-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 1090,- vč. DPH

ks

TOMTOM Aktivační kód pro službu Aktualizace map po dobu 12 měsíců

TomTom Aktivační kód pro službu Aktualizace map po dobu 12 měsíců. Tato služba vám zpřístupní každé vydání mapy v období 12 měsíců od její aktivace. Nová mapa je vydávána každé čtvrtletí. Vždy, když bude pro Vaše zařízení zpřístupněno ke stažení nové vydání mapy, obdržíte emailem upozornění. - Minimálně 4 mapy během 1 roku - Umožňuje vám stáhnout každou vydanou aktualizaci Vaší mapy - Jezděte vždy s nejnovější mapou - Žádné omezení na 90 dnů Cesty se rok od roku mění, a společnost TomTom by proto ráda poskytla zákazníkům co nejpřesnější a nejspolehlivější mapy, které jsou cenově dostupné a lze je snadno používat. Každý uživatel zařízení TomTom může využít naši chytrou Službu TomTom aktualizace map. Tato služba vám zpřístupní každé vydání vaší mapy v pevně daném období. Vždy, když bude prostřednictvím aplikace TomTom HOME zpřístupněno nové vydání mapy, obdržíte emailem upozornění. Mezi jednotlivými vydáními navíc můžete svou mapu upravovat – například zanášet uzavírky a body zájmu – prostřednictvím technologie Map Share™. Možnosti: 12 měsíců – to jsou čtyři mapy ročně. Tato možnost je určena pro ty, kteří již zařízení mají, a vychází z jejich současné mapy, kterou tato služba aktualizuje na nejnovější verzi mapy. Tuto službu je možné použít na libovolně starou původní mapu! Podmínky pro použití Služby aktualizace map: služba aktualizace map funguje pouze s aktivní mapou ve vašem zařízení. Pokud mapu ještě nevlastníte, musíte si ji zakoupit, abyste mohli službu používat. službu aktualizace map nelze po zakoupení převést na jiné zařízení TomTom GPS ani na jiného uživatele. pro provedení aktualizace je potřeba nainstalovat počítačový software TomTom HOME. Po kliknutí sem získáte informace o hardwarových požadavcích a můžete si stáhnout instalační software. kvalitu našich map neustále zdokonalujeme. Může se proto stát, že se některé nové mapy do vašeho zařízení nevejdou. V takových případech vám nabízíme ke stažení podrobné Oblasti mapy. V zařízení můžete používat pouze jednu oblast mapy. Používanou oblast však můžete kdykoli snadno a zdarma změnit prostřednictvím aplikace TomTom HOME. Více informací najdete na adrese http://www.tomtom.com/page/mapzones.

Obj. číslo: TT00389

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: TomTom 

Dostupnost: týden

Cena: 1400,- vč. DPH

ks

TOMTOM Aktivační kód pro služby LIVE na 12 měsíců

TOMTOM Aktivační kód pro služby LIVE na 12 měsíců Pozor: Ověřte si před objednáním dostupnost jednotlivých služeb balíčku TomTom LIVE pro konkrétní státy a kompatibilitu s konkrétním zařízením "LIVE". Tento aktivační kód nelze použít pro aktualizaci mapových podkladů! Podrobnosti o pokrytí a kompatibilitě najdete zde: https://www.tomtom.com/cs_cz/services/live/ Upozornění: Pro aktivaci kódu je nutno propojit zařízení LIVE s počítačem připojeným k internetu! ***** Služby LIVE. Služby LIVE v reálném čase pro řidiče, kteří najezdí mnoho kilometrů. Služby TomTom LIVE nabízejí nejlepší služby v reálném čase přímo do vašeho zařízení TomTom v jednom praktickém balíčku: TomTom Traffic - Jezděte s přesnými informacemi v reálném čase. Služba TomTom Traffic přesně ukazuje, kde začínají a končí vaše zpoždění. Mobilní rychlostní radary - Radary znají polohu stálých a mobilních rychlostních radarů pro bezpečnější a uvolněnější jízdu. Vyhledat a jet ve spojení s TomTom Places - Najděte spousty obchodů a firem, ať jste kdekoliv, a navigujte přímo k nim. Expedia - Získejte podrobné informace o hotelech a aktuální obsazenosti pokojů při každém hledání. TripAdvisor - Najděte skutečné recenze hotelů, restaurací a dalších podniků na největším portálu o cestování. Twitter™ - Pomocí služby Twitter zasílejte během cesty svým kontaktům aktuální informace o cíli a času příjezdu. LIVE QuickGPSfix - Vyjeďte rychleji. Zkraťte čas, který trvá zjištění vaší pozice GPS. Počasí - Dostávejte nejnovější předpovědi, které vám pomohou lépe naplánovat cestu a jezdit bezpečněji. Úspora času i peněz. Se službami LIVE si nemusíte dělat starosti ohledně dodatečných telefonních nákladů. Využijete-li tuto jedinečnou nabídku, ušetříte čas i peníze.

Obj. číslo: TT00514

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: TomTom 

Dostupnost: týden

Cena: 1500,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT Brazil, microSD/SD

City Navigator Brazil NT je navigační mapou Brazílie. Mapa zahrnuje pokrytí síti silnic a ulic ve městech s celkovou délkou více jak 1.046.000 kilometrů a se zákresem 1.700.000 bodů zájmu. Detailní porkytí včetně názvů ulic aadresných bodů pro oblasti io de Janeiro, Sao Paulo, Curitiba, Florianopolis, Porto Alegre, Belo Horizonte a Uberlandia. K dispozici na micro SD/SD datové kartě. Mapu není nutné instalovat, funguje po vložení do paměťového slotu navigace. Vhodné pro kompatibilní automobilové i outdoorové navigace. Data na kartě nelze aktualizovat. Pro získání nové/aktualizované verze mapy je potřeba zakoupit novou předehranou mapu na datové kartě.

Obj. číslo: 010-10759-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 1590,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT Evropa 2014 OneTime

Jednorázová aktualizace uliční navigační mapy Evropy. Aktuálně zahrnuje mapy těchto států: Albánie, Rakousko, Bělorusko, Bulharsko, Belgie, Nizozemsko, Lucembursko, Bosna a Hercegovina, Chorvatsko, Česká Republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Litva, Lotyšsko, Makedonie, Moldávie, Černá Hora, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Velká Británie, Lichtenštejnsko, Monako, Vatikán, San Marino.

Obj. číslo: 010-11045-06

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 1690,- vč. DPH

ks

Topo Adria XL Garmin

AdriaTOPO je turistická mapa Chorvatska, Slovinska, Bosny a Hercegoviny, Srbska, Makedonie, Kosova, Černé Hory a Albánie. Měřítko je 1 : 25 000, mapa obsahuje i digitální výškový model, umožňující při tvorbě trasy zobrazit výškový profil cesty. Mapa obsahuje více než 300 000 bodů zájmu (POI's). Mapa obsahuje silniční a uliční síť, turistické trasy, cyklotrasy, kóty vrcholů s názvy. Výškopis mapy zahrnuje celoplošný digitální model terénu a vrstevnice s intervalem po 25 metrech. Ostrovy Dugi otok, Iž, Pašman a Ugljan jsou zakresleny s vrstevnicemi po 5-10 metrech. Mapa obsahuje i digitální výškový model, umožňující při tvorbě trasy zobrazit výškový profil cesty. Naleznete zde i více než 160 000 bodů zájmu (POI's). Silniční a uliční síť v mapě AdriaTopoje převzata z podrobné mapy AriaRoute. Mapa nepodporuje navigaci křižovatku po křižovatce. Pokrytí map : Chorvatsko: - kompletní pokrytí sídel - kompletní pokrytí sílniční sítě - 749 měst s názvem ulic - 625 měst s názvem ulic a popisnými čísly - více než 43 000 bodů zájmu ( POI) - 41 000 popisů výškových bodů s výškou - 30 000 dalších topografických bodů zájmu (řeky potoky, jeskyně údalí, pláže, horské ubytování...) - značené cyklotrasy, turistické trasy a trasy pro vysokohorskou turistiku - vrstevnice po 25 m v některých oblastech po 10 m) - národní parky (9 kategorií) - železnice - letiště - lesy - hloubky v Jadedrském moři Slovinsko: - kompletní pokryté 5865 sídel s názvy ulic a popisnými čísly - kompletní pokrytí sílniční sítě - 28 000 bodů zájmu ( POI) - 8300 výškových bodů - více než 3000 dalších topografických bodů zájmu (řeky potoky, jeskyně údalí, pláže, horské ubytování...) - značené cyklotrasy, turistické trasy a trasy pro vysokohorskou turistiku - vrstevnice po 20 m - železnice - letiště - lesy - hloubky v Jadedrském moři Bosna a Hercegovina: - 5800 sídel - 114 sídel s názvy ulic - Banja Luka a Tuzlas popisnými čísly - kompletní pokrytí sílniční sítě - 9000 bodů zájmu ( POI) - 7000 vrcholů - 7000 dalších topografických bodů zájmu (řeky potoky, jeskyně údalí, pláže, horské ubytování...) - značené cyklotrasy, turistické trasy a trasy pro vysokohorskou turistiku - železnice - vrstevnice po 20 m - letiště - lesy Černá Hora: - 1200 sídel - 14 sídel s názvy ulic - kompletní pokrytí sílniční sítě - 2000 bodů zájmu ( POI) - 10700 vrcholů - 2000 dalších topografických bodů zájmu (řeky potoky, jeskyně údalí, pláže, horské ubytování...) - značené cyklotrasy, turistické trasy a trasy pro vysokohorskou turistiku - železnice - vrstevnice po 20 m - letiště - lesy Srbsko: - 10000 sídel - 716 měst s názvem ulic - 625 měst s názvem ulic a popisnými čísly - 10500 bodů zájmu ( POI) - 5000 vrcholů - 3000 dalších topografických bodů zájmu (řeky potoky, jeskyně údalí, pláže, horské ubytování...) - značené cyklotrasy, turistické trasy a trasy pro vysokohorskou turistiku - vrstevnice po 25 m v některých oblastech po 10 m) - národní parky (9 kategorií) - železnice - letiště - lesy Kosovo: - 3000 sídel - 9 sídel s názvy ulic - kompletní pokrytí sílniční sítě - 2000 bodů zájmu ( POI) - 1500 vrcholů - 1000 dalších topografických bodů zájmu (řeky potoky, jeskyně údalí, pláže, horské ubytování...) - značené cyklotrasy, turistické trasy a trasy pro vysokohorskou turistiku - železnice - vrstevnice po 20 m - letiště - lesy Makedonie: - 2400 sídel - 33 sídel s názvy ulic - kompletní pokrytí sílniční sítě - 3000 bodů zájmu ( POI) - 3500 vrcholů - 1000 dalších topografických bodů zájmu (řeky potoky, jeskyně údalí, pláže, horské ubytování...) - značené cyklotrasy, turistické trasy a trasy pro vysokohorskou turistiku - jezera, vodní plochy - železnice - vrstevnice po 20 m - letiště - lesy Albánie: - 3100 sídel - 60 sídel s názvy ulic - kompletní pokrytí sílniční sítě - 2000 bodů zájmu ( POI) - 800 vrcholů - 500 dalších topografických bodů zájmu (řeky potoky, jeskyně údalí, pláže, horské ubytování...) - značené cyklotrasy, turistické trasy a trasy pro vysokohorskou turistiku - jezera, vodní plochy - železnice - vrstevnice po 50 m - letiště - národní parky a další turistické oblasti

Obj. číslo: 11797-00

Aktivita: outdoor 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 1790,- vč. DPH

ks

City Navigator Israel NT, micro SD/SD karta

Mapy edice CityNavigator Israel NT předehrané na datové kartě (microSD/SD). Zobrazení názvů komunikací, obcí a bodů zájmu v angličtině a hebrejštině (u navigací, které hebrejštinu podporují), zákres silniční sítě a uliční sítě ve velkých městech jako je Jerusalem, Tel-Aviv, Haifa a Eilat. Mapu není nutné instalovat, funguje po vložení do paměťového slotu navigace. Vhodné pro kompatibilní automobilové i outdoorové navigace. Data na kartě nelze aktualizovat. Pro získání nové/aktualizované verze mapy je potřeba zakoupit novou předehranou mapu na datové kartě.

Obj. číslo: 010-11576-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 1990,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT China, microSD/SD

City Navigator China NT je navigační mapou Číny. Neobsahuje pokrytí Taiwanu, Hongkongu a Macaa. Mapa obsahuje zákres silniční sítě v zemi a uliční mapy víe jak 980 měst(např. Peking, Šanghaj,Šhen-Jang a další) V mapě je zakresleno více jak 7 milionů bodů zájmu K dispozici na micro SD/SD datové kartě. Mapu není nutné instalovat, funguje po vložení do paměťového slotu navigace. Vhodné pro kompatibilní automobilové i outdoorové navigace. Data na kartě nelze aktualizovat. Pro získání nové/aktualizované verze mapy je potřeba zakoupit novou předehranou mapu na datové kartě.

Obj. číslo: 010-11214-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 1990,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT Severní Amerika, micro SD/SD

Mapy edice CityNavigator Severní Amerika NT předehrané na datové kartě (microSD/SD). Karta obsahuje navigační mapu USA, Kanady, Mexika a Portorika. Více jak 6 milionů bodů zájmu, plné pokrytí sítí silnic a ulic včetně možnosti vyhledání adresy. Mapu není nutné instalovat, funguje po vložení do paměťového slotu navigace. Vhodné pro kompatibilní automobilové i outdoorové navigace. Data na kartě nelze aktualizovat. Pro získání nové/aktualizované verze mapy je potřeba zakoupit novou předehranou mapu na datové kartě.

Obj. číslo: 010-11551-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 2090,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT Severní Amerika na DVD

Navigační mapa Severní Ameriky pro automobilové a outdoorové navigace značky Garmin na DVD nosiči. Mapa se instaluje do PC, obsahuje obslužný software pro PC, který dokáže mapu na počítači zobrazit, tisknout, nahrávat z PC do GPS, případně na počítači plánovat trasy nebo zálohovat data uložená v paměti GPS. Při registraci mapy je možnost bezplatného stažení aktuální verze mapy. Více jak 8 mil. bodů zájmu Mapa obsahuje kompletní silniční a uliční detaily severoamerického kontinentu (USA a Kanada) a částečné pokrytí území Mexika, Portorika, Baham, Kajmanských ostrovů, Francouzské Guajany, Jamajky a Martiniku. --------------------------------------------------------------------------------

Obj. číslo: 010-11546-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 2090,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT Jižní Amerika, micro SD/SD

Mapy edice CityNavigator Jižní Amerika NT předehrané na datové kartě (microSD/SD). Karta obsahuje navigační mapu 6 zemí Latinské Ameriky (Brazílie, Uruguay, Argentina, Chile, Kolumbie a Venezuela) a Floridy. Více jak 2.5 milionu bodů zájmu, částečné pokrytí sítí silnic a ulic včetně možnosti vyhledání adresy (celkem přs 2 mil km komunikací). Mapu není nutné instalovat, funguje po vložení do paměťového slotu navigace. Vhodné pro kompatibilní automobilové i outdoorové navigace. Data na kartě nelze aktualizovat. Pro získání nové/aktualizované verze mapy je potřeba zakoupit novou předehranou mapu na datové kartě. --------------------------------------------------------------------------------

Obj. číslo: 010-11752-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 2190,- vč. DPH

ks
« 1| 2| 3| 4| »

  Výsledky 1 - 12 z 42

© D.L.I. s.r.o., GPS a mapové centrum
design Creative Studio s.r.o., využívá e-shop 4shopping a redakční systém 4site CMS.