GPS & MAPOVÉ CENTRUM
Martinská 4, Plzeň
Tel.: 704 037 205

Provozní doba:
Po-Pá: 7:00 – 18:00
So: 8:00 – 12:00

GPS:
N 49° 44' 38.97"
E 13° 22' 39.03"

Přihlášení:

VÝBĚR ZBOŽÍ

Řadit podle: Názvu zboží Katalogového čísla Zboží na skladě Ceny

nüMaps Lifetime™ CityNavigator® NT Europe, aktualizační karta

Garmin Lifetime, speciální služba pro navigace řady nuvi a zumo í, které poskytují bezplatný přístup k aktuálním navigačním mapám po celou dobu životnosti navigačního přístroje. Mapové aktualizace se týkají celého území Evropy ( mapa z edice City Navigator) a jsou vydávány obvykle 4x ročně (leden, duben, červenec, říjen).

Obj. číslo: 010-11269-01

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 2490,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT Australia & New Zealand na DVD

Mapy edice CityNavigatorAustralia & New Zealand NT na DVD médiu určená pro instalaci do PC, ze kterého lze pak mapu přehrát do GPS navigace. Mapa obsahuje navigační mapu Austrálie, Tasmánie a Nového Zélandu. Více jak 829.000 bodů zájmu, plné pokrytí sítí silnic a ulic s celkovou délkou 1.290.500 kilometrů včetně možnosti vyhledání adresy. Součástí instalace do PC je obslužný program MapSource, umožňuje mapu prohlížet na počítači, archivovat uživatelská data z GPS a připravovat trasy.

Obj. číslo: 010-11388-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 4290,- vč. DPH

ks

TOPO France - South-East, DVD + microSD/SD

Topografická mapa jihovýchodní části Francie. Pokrývá oblasti: Ain (01) Corse du Sud (2A) Corse du Nord (2B) Allier (03) Alpes de Haute Provence (04) Hautes Alpes (05) Pes Maritimes (06) Ardeche (07) Aude (11) Bouches-du-Rhône (13) Cantal (15) Drôme (26) Gard (30) Hérault (34) Isere (38) Loire (42) Haute-Loire (43) Lozere (48) Puy-de-Dôme (63) Pyrénées Orientales (66) Rhône (69) Savoie (73) Hautes Savoie (74) Var (83) Vaucluse (84) --------------------------------------------------------------------------------

Obj. číslo: 010-11240-00

Aktivita: outdoor 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 3990,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT Europe na DVD

Navigační mapa Evropy pro automobilové a outdoorové navigace značky Garmin. Mapa se instaluje do PC, obsahuje obslužný software pro PC, který dokáže mapu na počítači zobrazit, tisknout, nahrávat z PC do GPS, případně na počítači plánovat trasy nebo záloho Při registraci mapy je možnost bezplatného stažení aktuální verze mapy. Mapa obsahuje navigační mapy 45 zemí Evropy, včetně zemí východní Evropy. Mapa nabízí pokrytí celé Evropy včetně Francouzské Guayany, Malty, Martiniku, Reunionu a Guadeloupe. Plné pokrytí pro všechny země západní Evropy a většinu zemí východní Evropy, částečné pokrytí (silnice a uliční detail velkých měst) je u Běloruska, Ukrajiny, Rumunska, Moldávie, Bosny, Černé Hory a Albánie. Obsahuje zákres silniční a uliční sítě s úhrnnou délkou 10 mil. km, více jak 5.5 mil bodů zájmu.

Obj. číslo: 010-10887-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 2490,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT Severní Amerika - pouze Kanada, microSD/SD

Mapa edice CityNavigator Severní Amerika NT předehrané na datové kartě (microSD/SD). Karta obsahuje navigační mapu Kanady a hraničních států USA. Mapa nabízí plné pokrytí sítí silnic a ulic včetně možnosti vyhledání adresy. Mapu není nutné instalovat, funguje po vložení do paměťového slotu navigace. Vhodné pro kompatibilní automobilové i outdoorové navigace. Data na kartě nelze aktualizovat. Pro získání nové/aktualizované verze mapy je potřeba zakoupit novou předehranou mapu na datové kartě.

Obj. číslo: 010-10966-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 1090,- vč. DPH

ks

TOPO USA 24K West DVD

Podrobná turistická mapa západní části USA v měřítku 1:24000 na DVD nosiči s vrstevnicemi, 3D terénem, body zájmu, apod. Mapa obsahuje větší část než verze na SD kartě.

Obj. číslo: 010-11314-00

Aktivita: outdoor 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 3290,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT Jižní Amerika, micro SD/SD

Mapy edice CityNavigator Jižní Amerika NT předehrané na datové kartě (microSD/SD). Karta obsahuje navigační mapu 6 zemí Latinské Ameriky (Brazílie, Uruguay, Argentina, Chile, Kolumbie a Venezuela) a Floridy. Více jak 2.5 milionu bodů zájmu, částečné pokrytí sítí silnic a ulic včetně možnosti vyhledání adresy (celkem přs 2 mil km komunikací). Mapu není nutné instalovat, funguje po vložení do paměťového slotu navigace. Vhodné pro kompatibilní automobilové i outdoorové navigace. Data na kartě nelze aktualizovat. Pro získání nové/aktualizované verze mapy je potřeba zakoupit novou předehranou mapu na datové kartě. --------------------------------------------------------------------------------

Obj. číslo: 010-11752-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 2190,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT Australia & New Zealand, microSD/SD

Mapy edice CityNavigatorAustralia & New Zealand NT předehrané na datové kartě (microSD/SD). Karta obsahuje navigační mapu Austrálie, Tasmánie a Nového Zélandu. Více jak 829.000 bodů zájmu, plné pokrytí sítí silnic a ulic s celkovou délkou 1.290.500 kilometrů včetně možnosti vyhledání adresy. Mapu není nutné instalovat, funguje po vložení do paměťového slotu navigace. Vhodné pro kompatibilní automobilové i outdoorové navigace. Data na kartě nelze aktualizovat. Pro získání nové/aktualizované verze mapy je potřeba zakoupit novou předehranou mapu na datové kartě.

Obj. číslo: 010-11400-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 4290,- vč. DPH

ks

TOPO France - North-West, DVD + microSD/SD

Podrobná vektorová turistická mapa Garmin severozápadní části Francie. Mapa je doávána na SD kartě spolu s instalačním DVD.

Obj. číslo: 010-11238-00

Aktivita: outdoor 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 3990,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT Europe - Uliční mapa Evropy na microSD/SD kartě

Mapy edice CityNavigator Europe NT předehrané na datové kartě (microSD/SD). Karta obsahuje navigační mapy 45 zemí Evropy, včetně zemí východní Evropy. Mapa nabízí pokrytí celé Evropy včetně Francouzské Guayany, Malty, Martiniku, Reunionu a Guadeloupe. Plné pokrytí pro všechny země západní Evropy a většinu zemí východní Evropy, částečné pokrytí (silnice a uliční detail velkých měst) je u Běloruska, Ukrajiny, Rumunska, Moldávie, Bosny, Černé Hory a Albánie. Obsahuje zákres silniční a uliční sítě s úhrnnou délkou 10 mil. km, více jak 5.5 mil bodů zájmu. Mapu není nutné instalovat, funguje po vložení do paměťového slotu navigace. Vhodné pro kompatibilní automobilové i outdoorové navigace. Data na kartě nelze aktualizovat. Pro získání nové/aktualizované verze mapy je potřeba zakoupit novou předehranou mapu na datové kartě.

Obj. číslo: CityNavigator® NT Europe Uliční mapa Evropy na mic

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 2490,- vč. DPH

ks

Garmin TransAlpine, DVD + microSD/SD

Garmin TransAlp je první hranice překračující vektorovou topografickou mapou ( 1 : 50 000) pro uživatele GPS, kteří chtějí strávit svůj volný čas v Alpách. Pokrytí - topografická bezhraniční mapa Garmin v prostoru Alp -mapa části jižního Německa, západního Rakouska, severní Itálie, západního Slovinska, východního Švýcarska Transalp na horském kole - veškerá síť cest z klasické "Traumtouren Transalp"od Uli Stanciu s 18 nejznámějšími alpskými terénními cestami - dohromady více než 9 200 km z nejkrásnějších alpských terénů - mapa dodatečně nabízí četné spojovací kousky a alternativní cesty k 18 snovým túrám z knihy "Snové túry Transalp" - s etapovým přehledem (vzdálenosti a výškové metry) a tipy k turistickému plánování Pro pěší přechod Alp - všechny etapy nejznámější dálkové turistické cesty E5 mezi Konstanz a Veronou - s etapovým přehledem a tipy k turistickému plánování Alpské POIs - 21 000 horských vrcholů s výškovými údaji - 2 400 průsmyků a křižovatek s výškovými údaji - 2 000 horských a záchytných chat s výškovými údaji a zčásti s telefonními čísly - více než 700 horských drah Routing v Garmin TransAlpin jsou routovatelné všechny obsažené cesty. Díky tomu může být použit při vkládání tras Routing případně Autorouting podle toho, jak toto podporuje software a GPS Přehled funkcí - hranice překračující alpská mapa v částech Německa, Rakouska, Itálie, Švýcarska, Lichtenštejnska a Slovinska - digitální topografická mapa na DVD a MicroSD kartě - krajinné informace a vrstevnice po 25 m, 3D výškový model - zobrazení povodí, vegetace a využití ploch - zobrazení dopravních cest, dálnic, železnic, ulic, v jednotlivých regionech také cesty a stoupání - celková zobrazená síť cest je schopná routingu - obsahuje 9 000 km dlouhé sítě cest klasických snových tras Transalp od Uli Stanciu, stejně tak celkový průběh E5 mezi Konstanz a Veronou - turistické POIs jako hotely, restaurace, cestovní kanceláře, koupaliště a mnohé další - alpské POIs jako vrcholy + výškové údaje, horské a záchytné chaty, průsmyky a mnohé další - jednoduše použitelná na počítači, díky microSD rovnou použitelná bez instalace v GPS - pohodlná správa tras a trasových bodů s novým Garmin plánovacím SW BaseCamp - přenesení mapy v PC do mapového přístroje GPS - jednoduché přenesení trasových bodů, tras a tracků do přístrojů Garmin - použitelné v mnoha přístrojích Garmin, vedle outdoor GPS přístrojů také v nüvi 550 , zümo 550 a některých dalších nüvi Obsah balení: - DVD s Garmin TransAlpin daty pro Váš počítač a GPS Přístroj, BaseCamp software - předehraná microSD karta s Garmin TransAlp daty - MicroSd adapter na SD karty formát pro nüvi a zümo - booklet s návodem na použití k zapojení a informace k použití obsažených funkcí Podrobnosti o mapě Německo - velmi podrobný detail s trasami pro horská kola na jihu Bavorska - jezero Stramberger , jih Badenska - Württenberg - Konstanz Rakousko - velmi podrobný detail s trasami pro horská kola pro Tyrolsko, Vorarlberg, Salzburg, západní Kärnten, Villach a Gurktaler Alpy, část kolem Attalake, Traunlake a Steiermark po Schladminger Tauern Itálie - velmi podrobný detail pro jižní Tyroly a podrobný detail s trasami pro horská kola pro Trentino, Rriuli, velkou část Veneta jižně od verony a velká část Lombardie s lake Como a Milánem Švýcarsko - přehladná detailní mapa s trasami pro horská kola od Thurgau po Weinfelden, od St.Gallen po západní Walen Lake, Appenzell (Ausserohden a Innerrohden), velká část East-Glarus, Graubünden Lichtenštejnsko - přehledná detailní mapa Slovinsko - přehledná detailní mapa pro část Julských Alp

Obj. číslo: 010-11404-00

Aktivita: outdoor 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 4990,- vč. DPH

ks

TOPO US 100K DVD

Představujeme Vám kompletní turistickou digitální vektorovou mapu USA v měřítku 1:100000.

Obj. číslo: 010-11001-01

Aktivita: outdoor 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 2690,- vč. DPH

ks
« 1| 2| 3| 4| »

  Výsledky 1 - 12 z 42

© D.L.I. s.r.o., GPS a mapové centrum
design Creative Studio s.r.o., využívá e-shop 4shopping a redakční systém 4site CMS.