GPS & MAPOVÉ CENTRUM
Martinská 4, Plzeň
Tel.: 704 037 205

Provozní doba:
Po-Pá: 7:00 – 18:00
So: 8:00 – 12:00

GPS:
N 49° 44' 38.97"
E 13° 22' 39.03"

Přihlášení:

VÝBĚR ZBOŽÍ

Řadit podle: Názvu zboží Katalogového čísla Zboží na skladě Ceny

AdriaRoute v. 1.7 CD-ROM

Navigační mapa Slovinska, Chorvatska, Bosny a Hercegoviny. Makedonie a nově Srbska se silničním a uliční detailem pro území celého státu. Mapa podporuje funkci automatického výpočtu trasy (routing). Mapa obsahuje zákres dálnic a komunikací všech tříd o délce přes 300.000 km. Zákres městských plánů v mapě je různě hustý podle oblastí. Slovinsko má plný uliční detail, tzn. že je v mapě zakreslena síť ulic ve všech městech a obcích včetně jejich názvů a čísel domů. Chorvatské území má v uličním zákresu u verze mapy 2.10 celkem 486 měst včetně názvů ulic, 306 největších měst, jako je Záhřeb nebo Zadar mají v zákresu k dispozici i čísla domů, takže lze spustit navigaci až na konkrétní adresu. Bosna a Hercegovina má silniční a uliční detail zatím hůře pokrytý, uliční síť s názvy ulic je v mapě má zakresleno 72 měst a jediné - Banja Luka má k dispozici databázi čísel domů. Nově se v mapě objevuje pokrytí Makedonie a Srbska, Makedoine má zatím 8 největších měst v uličním detailu (např. Skopje), v Srbsku uliční zákres v městech zatím cybí. Krom komunikací mapa zahrnuje zákres velkého množství bodů zájmu (více jak 50.000 objektů), jako jsou čerpací stanice, restaurace, nákupní centra, parkoviště, pamětihodnosti, apod. Obsah mapy doplňují vodní plochy a vodní toky, železnice a plochy osídlení. Mapa obsahuje detailní zákresy ploch všech ostrovů v archipelu Jaderského moře, větší detail krom bodového značení sídel a hlavních cest na ostrovech zatím chybí. Mapa se automaticky instaluje spolu s obslužným programem MapSource z instalačního CD. AdriaRoute ve verzi 2.10 obsahuje 108.9 MB dat (včetně dat pro routing) a je členěna na 16 mapových regionů. Mapa je jednolicenční, tzn. že zakoupené CD lze registrovat pouze na jeden GPS přístroj. Mapová licence je nepřenosná, nelze tedy v případě zakoupení nového přístroje provést změnu registrace ze starého na nový přístroj. Registrace mapy je on-line. Pro registraci potřebujete znát vnitřní číslo přístroje (Unit ID) a sériové číslo CD mapy. Při registraci rovněž uvedete osobní údaje, jako je jméno a adresa. Vnitřní číslo přístroje naleznete v ovládacím SW přístroje – přesný postup záleží na daném modelu přístroje Garmin. V principu stačí mít zapnutý GPS přístroj a nalézt ikonku nebo položku s názvem „Systém“, „Setup“ nebo „Nastaveni“. Pod touto položkou/ikonou lze Unit ID nalézt. Pro uživatele starších verzí mapy (verze 1.x,2x) je k dispozici upgrade mapy ke stažení zdarma.

Obj. číslo: 015-10000011

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 3990,- vč. DPH

ks

City Navigator Israel NT, micro SD/SD karta

Mapy edice CityNavigator Israel NT předehrané na datové kartě (microSD/SD). Zobrazení názvů komunikací, obcí a bodů zájmu v angličtině a hebrejštině (u navigací, které hebrejštinu podporují), zákres silniční sítě a uliční sítě ve velkých městech jako je Jerusalem, Tel-Aviv, Haifa a Eilat. Mapu není nutné instalovat, funguje po vložení do paměťového slotu navigace. Vhodné pro kompatibilní automobilové i outdoorové navigace. Data na kartě nelze aktualizovat. Pro získání nové/aktualizované verze mapy je potřeba zakoupit novou předehranou mapu na datové kartě.

Obj. číslo: 010-11576-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 1990,- vč. DPH

ks

CityNavigator® Jižní Afrika, microSD/SD

City Navigator Southern Africa NT je navigační mapou regionu jižní Afriky. Mapa obsahuje deatilní pokrytí území JAR , dále částečné pokrytí Namibie a Botswany a základní silniční síť Mosambiku. V mapě jsou zakresleny komunikace o souhrnné délce 730.000 kilometrů, více jak 230.000 bodů zájmu K dispozici na micro SD/SD datové kartě. Mapu není nutné instalovat, funguje po vložení do paměťového slotu navigace. Vhodné pro kompatibilní automobilové i outdoorové navigace. Data na kartě nelze aktualizovat. Pro získání nové/aktualizované verze mapy je potřeba zakoupit novou předehranou mapu na datové kartě.

Obj. číslo: 010-11595-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 2790,- vč. DPH

ks

CityNavigator® Maroko NT, microSD/SD

City Navigator Maroko NT je navigační mapou Maroka. Mapa zahrnuje pokrytí síti silnic a ulic ve městech s celkovou délkou více jak 74.000 kilometrů a se zákresem 41.000 bodů zájmu. K dispozici na micro SD/SD datové kartě. Mapu není nutné instalovat, funguje po vložení do paměťového slotu navigace. Vhodné pro kompatibilní automobilové i outdoorové navigace. Data na kartě nelze aktualizovat. Pro získání nové/aktualizované verze mapy je potřeba zakoupit novou předehranou mapu na datové kartě.

Obj. číslo: 010-11565-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 2490,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT Australia & New Zealand na DVD

Mapy edice CityNavigatorAustralia & New Zealand NT na DVD médiu určená pro instalaci do PC, ze kterého lze pak mapu přehrát do GPS navigace. Mapa obsahuje navigační mapu Austrálie, Tasmánie a Nového Zélandu. Více jak 829.000 bodů zájmu, plné pokrytí sítí silnic a ulic s celkovou délkou 1.290.500 kilometrů včetně možnosti vyhledání adresy. Součástí instalace do PC je obslužný program MapSource, umožňuje mapu prohlížet na počítači, archivovat uživatelská data z GPS a připravovat trasy.

Obj. číslo: 010-11388-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 4290,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT Australia & New Zealand, microSD/SD

Mapy edice CityNavigatorAustralia & New Zealand NT předehrané na datové kartě (microSD/SD). Karta obsahuje navigační mapu Austrálie, Tasmánie a Nového Zélandu. Více jak 829.000 bodů zájmu, plné pokrytí sítí silnic a ulic s celkovou délkou 1.290.500 kilometrů včetně možnosti vyhledání adresy. Mapu není nutné instalovat, funguje po vložení do paměťového slotu navigace. Vhodné pro kompatibilní automobilové i outdoorové navigace. Data na kartě nelze aktualizovat. Pro získání nové/aktualizované verze mapy je potřeba zakoupit novou předehranou mapu na datové kartě.

Obj. číslo: 010-11400-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 4290,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT Brazil, microSD/SD

City Navigator Brazil NT je navigační mapou Brazílie. Mapa zahrnuje pokrytí síti silnic a ulic ve městech s celkovou délkou více jak 1.046.000 kilometrů a se zákresem 1.700.000 bodů zájmu. Detailní porkytí včetně názvů ulic aadresných bodů pro oblasti io de Janeiro, Sao Paulo, Curitiba, Florianopolis, Porto Alegre, Belo Horizonte a Uberlandia. K dispozici na micro SD/SD datové kartě. Mapu není nutné instalovat, funguje po vložení do paměťového slotu navigace. Vhodné pro kompatibilní automobilové i outdoorové navigace. Data na kartě nelze aktualizovat. Pro získání nové/aktualizované verze mapy je potřeba zakoupit novou předehranou mapu na datové kartě.

Obj. číslo: 010-10759-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 1590,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT Europe - Uliční mapa Evropy na microSD/SD kartě

Mapy edice CityNavigator Europe NT předehrané na datové kartě (microSD/SD). Karta obsahuje navigační mapy 45 zemí Evropy, včetně zemí východní Evropy. Mapa nabízí pokrytí celé Evropy včetně Francouzské Guayany, Malty, Martiniku, Reunionu a Guadeloupe. Plné pokrytí pro všechny země západní Evropy a většinu zemí východní Evropy, částečné pokrytí (silnice a uliční detail velkých měst) je u Běloruska, Ukrajiny, Rumunska, Moldávie, Bosny, Černé Hory a Albánie. Obsahuje zákres silniční a uliční sítě s úhrnnou délkou 10 mil. km, více jak 5.5 mil bodů zájmu. Mapu není nutné instalovat, funguje po vložení do paměťového slotu navigace. Vhodné pro kompatibilní automobilové i outdoorové navigace. Data na kartě nelze aktualizovat. Pro získání nové/aktualizované verze mapy je potřeba zakoupit novou předehranou mapu na datové kartě.

Obj. číslo: CityNavigator® NT Europe Uliční mapa Evropy na mic

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 2490,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT Europe na DVD

Navigační mapa Evropy pro automobilové a outdoorové navigace značky Garmin. Mapa se instaluje do PC, obsahuje obslužný software pro PC, který dokáže mapu na počítači zobrazit, tisknout, nahrávat z PC do GPS, případně na počítači plánovat trasy nebo záloho Při registraci mapy je možnost bezplatného stažení aktuální verze mapy. Mapa obsahuje navigační mapy 45 zemí Evropy, včetně zemí východní Evropy. Mapa nabízí pokrytí celé Evropy včetně Francouzské Guayany, Malty, Martiniku, Reunionu a Guadeloupe. Plné pokrytí pro všechny země západní Evropy a většinu zemí východní Evropy, částečné pokrytí (silnice a uliční detail velkých měst) je u Běloruska, Ukrajiny, Rumunska, Moldávie, Bosny, Černé Hory a Albánie. Obsahuje zákres silniční a uliční sítě s úhrnnou délkou 10 mil. km, více jak 5.5 mil bodů zájmu.

Obj. číslo: 010-10887-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 2490,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT Evropa 2014 OneTime

Jednorázová aktualizace uliční navigační mapy Evropy. Aktuálně zahrnuje mapy těchto států: Albánie, Rakousko, Bělorusko, Bulharsko, Belgie, Nizozemsko, Lucembursko, Bosna a Hercegovina, Chorvatsko, Česká Republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Litva, Lotyšsko, Makedonie, Moldávie, Černá Hora, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Velká Británie, Lichtenštejnsko, Monako, Vatikán, San Marino.

Obj. číslo: 010-11045-06

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 1690,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT China, microSD/SD

City Navigator China NT je navigační mapou Číny. Neobsahuje pokrytí Taiwanu, Hongkongu a Macaa. Mapa obsahuje zákres silniční sítě v zemi a uliční mapy víe jak 980 měst(např. Peking, Šanghaj,Šhen-Jang a další) V mapě je zakresleno více jak 7 milionů bodů zájmu K dispozici na micro SD/SD datové kartě. Mapu není nutné instalovat, funguje po vložení do paměťového slotu navigace. Vhodné pro kompatibilní automobilové i outdoorové navigace. Data na kartě nelze aktualizovat. Pro získání nové/aktualizované verze mapy je potřeba zakoupit novou předehranou mapu na datové kartě.

Obj. číslo: 010-11214-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 1990,- vč. DPH

ks

CityNavigator® NT Jižní Amerika, micro SD/SD

Mapy edice CityNavigator Jižní Amerika NT předehrané na datové kartě (microSD/SD). Karta obsahuje navigační mapu 6 zemí Latinské Ameriky (Brazílie, Uruguay, Argentina, Chile, Kolumbie a Venezuela) a Floridy. Více jak 2.5 milionu bodů zájmu, částečné pokrytí sítí silnic a ulic včetně možnosti vyhledání adresy (celkem přs 2 mil km komunikací). Mapu není nutné instalovat, funguje po vložení do paměťového slotu navigace. Vhodné pro kompatibilní automobilové i outdoorové navigace. Data na kartě nelze aktualizovat. Pro získání nové/aktualizované verze mapy je potřeba zakoupit novou předehranou mapu na datové kartě. --------------------------------------------------------------------------------

Obj. číslo: 010-11752-00

Aktivita: auto 

Výrobce - GPS mapy: Garmin 

Dostupnost: týden

Cena: 2190,- vč. DPH

ks
« 1| 2| 3| 4| »

  Výsledky 1 - 12 z 42

© D.L.I. s.r.o., GPS a mapové centrum
design Creative Studio s.r.o., využívá e-shop 4shopping a redakční systém 4site CMS.