GPS & MAPOVÉ CENTRUM
Martinská 4, Plzeň
Tel.: 704 037 205

Provozní doba:
Po-Pá: 7:00 – 18:00
So: 8:00 – 12:00

GPS:
N 49° 44' 38.97"
E 13° 22' 39.03"

Přihlášení:

Detail produktu

Novinka

« zpět

Garmin Vívofit Black

Garmin Vívofit Black

Cena: 2290,- Kč vč. DPH

ks

Dostupnost: týden

Obj. číslo: 010-01225-00

Speciál: novinka 

Výrobce: Garmin 

GPS navigace: Fitness přístroje 

Popis produktu:

Společnost Garmin představila nový fitnes/wellness produkt Vívofit. Je to inteligentní náramek, který monitoruje vaši celodenní (i noční) aktivitu.

Náramek funguje jako běžné hodinky a monitoruje a zaznamenává vaše aktivity přes den i v noci. Nemusíte jej sundávat z ruky ani když si jdete zaplavat či se jen sprchovat. Vydrží až jeden rok, poté se jednoduše vymění baterie a náramek funguje dál.

Jediným pohledem na displej zjistíte každodenní počet kroků, ušlou vzdálenost, spálené kalorie a samozřejmě také přesný čas. Náramek vívofit zjistí aktuální úroveň Vašich fyzických aktivit a na jejím základě stanoví dosažitelný denní cíl. Když milníku dosáhnete, náramek automaticky upraví Váš příští cíl. Motivuje tak ke zdravějšímu životnímu stylu. Prostřednictvím služby Garmin Connect™ můžete získávat „ocenění“ a sledovat svůj denní, týdenní a měsíční pokrok.

Výzkumy ukazují, že pokud se déle nehýbeme, například při dlouhém sezení za stolem, má to negativní účinky na naše zdraví, včetně omezené produkce enzymů, které způsobují spalování tuků. Tento efekt můžete zvrátit častými krátkými procházkami.

Pokud přestanete vnímat čas a zapomenete se hýbat, náramek vívofit o tom ví. Po 1 hodině nečinnosti se na displeji zobrazí výzva s motivací k pohybu. Pokud ji neuposlechnete, bude se postupně stupňovat. Výzvu k pohybu lze jednoduše zastavit krátkou procházkou.

Používáte-li již jiné fitness zařízení od společnosti Garmin, jako například GPS hodinky Forerunner nebo GPS cyklopočítač Edge, náramek vívofit může sledovat vaše aktivity a regeneraci mezi tréninkovými dávkami. Všechna svá data si poté můžete prohlédnout prostřednictvím služby Gamin Connect. Služby deníku Garmin Connect jsou dostupné prostřednictvím počítače, kompatibilního tabletu nebo chytrého mobilního telefonu (Apple OS nebo Android s Bluetooth® Smart3 vyšší verzí).

Vívofit lze spárovat i se snímačem tepové frekvence, na základě těchto údajů vám náramek ukáže spálené kalorie, či srdeční tep.

Obsah balení: přístroj Vívofit USB ANT pro bezdrátovou komunikaci s PC dokumentace

Novinky v sortimentu

Oregon 600t PRO

Oregon 600t PRO » detail «

Oregon 600t PRO

Cena: 11990,- Kč vč. DPH

Garmin vívoactive Black

Garmin vívoactive Black » detail «

Garmin vívoactive Black

Cena: 6490,- Kč vč. DPH

Garmin Vívofit Blue

Garmin Vívofit Blue » detail «

Garmin Vívofit Blue

Cena: 2290,- Kč vč. DPH

© D.L.I. s.r.o., GPS a mapové centrum
design Creative Studio s.r.o., využívá e-shop 4shopping a redakční systém 4site CMS.