GPS & MAPOVÉ CENTRUM
Martinská 4, Plzeň
Tel.: 704 037 205

Provozní doba:
Po-Pá: 7:00 – 18:00
So: 8:00 – 12:00

GPS:
N 49° 44' 38.97"
E 13° 22' 39.03"

Přihlášení:

Dárkový poukaz

Chcete udělat radost svým blízkým, kteří rádi cestují, a nevíte si rady? Zakupte dárkový poukaz na nákup v GPS a Mapovém centru. Částku, kterou byste chtěli darovat, si lze zvolit a platnost poukazu je jeden rok od nákupu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

DÁRKOVÝ POUKAZ – OBCHODNÍ PODMÍNKY

1. Dárkový poukaz lze uplatnit pouze v prodejně GPS&MAPOVÉ CENTRUM, Martinská 4, Plzeň 301 00 společnosti D.L.I. s.r.o. na veškerý sortiment do výše hodnoty uvedené na poukazu. 2. Dárkový poukaz lze zakoupit či objednat: V prodejně GPS&MAPOVÉ CENTRUM spol. D.L.I. s.r.o. E-mailem: info@mapovecentrum.cz V e-shopu na adrese: www.mapovecentrum.cz Telefonicky na 377 429 374. 3. Platba: V prodejně GPS&MAPOVÉ CENTRUM. Dárkový poukaz zašleme na dobírku v hodnotě, kterou si objednáte. Cena bude navýšena o poštovné ve výší 100 Kč. Poukaz zašleme na Vámi určenou adresu. 4. Platný poukaz je opatřen číslem, datem platnosti, razítkem a podpisem zaměstnance prodejny GPS&MAPOVÉ CENTRUM společnosti D.L.I. s.r.o. 5. Hodnotu dárkového poukazu lze zvolit dle požadavku kupujícího. 6. Hodnotu dárkového poukazu je nutno vyčerpat jednorázově a v plné výši. Poukaz nelze směnit za peníze. 7. Dárkový poukaz je přenosný. 8. Platnost dárkového poukazu je jeden rok ode dne prodeje. V případě vypršení platnosti dárkového poukazu zaniká nárok na plnění bez jakékoliv náhrady škody. 9. Společnost D.L.I. s.r.o. nezodpovídá za ztracené, ukradené či zničené poukazy, popř. zneužití čísla dárkového poukazu. Klient je povinen chránit dárkový poukaz před ztrátou, krádeží či zneužitím třetí osobou.

S osobními údaji pro potřeby prodejny GPS&MAPOVÉ CENTRUM společnosti D.L.I. s.r.o. bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů.

© D.L.I. s.r.o., GPS a mapové centrum
design Creative Studio s.r.o., využívá e-shop 4shopping a redakční systém 4site CMS.