GPS & MAPOVÉ CENTRUM
Martinská 4, Plzeň
Tel.: 704 037 205

Provozní doba:
Po-Pá: 7:00 – 18:00
So: 8:00 – 12:00

GPS:
N 49° 44' 38.97"
E 13° 22' 39.03"

Přihlášení:

GPS & mapové centrum

Mapové centrum působí v Plzni od roku 1996. Jeho sortiment se postupně přizpůsoboval rozšiřující se poptávce a v současnosti čítá více jak 5 000 titulů, kromě široké nabídky plánů a map v něm naleznete například také cizojazyčné průvodce a turistické doplňky.

V roce 2007 se prodejna stala součástí sítě GPS centrum zaměřených na prodej, servis a aktualizace map navigačních přístrojů.

Prodáváme Kartografické tituly zavedených značek (Marco Polo, Shocart, Kčt, Freytag Berndt, ITM a další) i speciality pro náročné turisty (Micheline, Bikeline, Rother-Kletr, IGN aj.).

Zakoupíte u nás mapy a plány měst, automapy, turistické mapy a cyklomapy. Dále průvodce vydavatelství Soukup David, české i anglické Lonely Planet, JOTA, Merian, Berlitz, Baedekr a další. V naší nabídce naleznete nástěnné mapy, reliéfní plastické mapy, atlasy a lexikony, školní atlasy, autoatlasy, turistické i cykloatlasy, cestopisné a fotografické publikace světových i místních autorů.

Skladem máme více než stovku cestopisných VHS a DVD, také 3D mapy a pohledy, podložky na lavici, satelitní snímky a globy různých provedení. Mezi turistickými doplňky jsou buzoly, kompasy, mapoměry a krokoměry. Nabízíme kempinkové vybavení, ohřívače, pouzdra na mapy, opékače, krabičky poslední záchrany a balíčky první pomoci. Prodáváme praktické švýcarské nože Wenger. Můžete u nás zakoupit cestopisné časopisy jako je Turista, National Geografic, Lidé a Země, Cykloturista, Koktejl a starší vydání oblíbeného časopisu Země Světa.

Jsme partnerem prodejních sítí Ticket Pro, Ticket Art, Sazka Ticket a Eventim – díky tomu u nás zakoupíte lístky na tisíce kulturních představení a sportovních akcí po celé ČR a Evropě.

Naší prvořadou specializací je prodej a vysoce odborný servis navigačních přístrojů značek TomTom, Garmin, Navigon, Becker, Actis, Dynavix a dalších. Na naší prodejně můžete zakoupit automobilové navigace, turistické navigace, letecké a námořní navigace. Přístroje pro fitness i sport testery pro náročné sportovce. Majitelé PDA mobilních telefonů či PC u nás mohou aktualizovat navigační software do svých přístrojů.

© D.L.I. s.r.o., GPS a mapové centrum
design Creative Studio s.r.o., využívá e-shop 4shopping a redakční systém 4site CMS.